گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

مراحل تنظیم ایمیل سایت خود در Outlook Express

Outlook Express نرم افزاري است براي استفاده از ايميل‌هاي POP3. از مزاياي ايميلPOP3 مي‌توان به امكان خواندن ونوشتن ايميل‌ها در زماني كه به اينترنت متصل نيستيد (به صورت Offline) اشاره نمود. براي استفاده از اين نرم افزار بايد ابتدا اكانتي را بر روي آن تعريف نماييد. براي اين كار پس از اجراي اين نرم افزار از منوي Tools گزينه Accounts را انتخاب و در صفحه باز شده Add و سپس Mail را انتخاب نماييد ...

صفحه جديدي باز مي‌شود و مشخصات اكانت را از شما مي‌خواهد. در مرحله اول نام خودتان را وارد كنيد و دكمه Next را فشار دهيد. حال آدرس ايميلي را كه قبلا برای شما ایجاد کرده یا خودتان در cpanel سايتتان ايجاد كرده‌ايد ( مثلا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) وارد كنيد و دكمه Next را فشار دهيد. در اين مرحله در قسمت‌هاي Incoming Mail و Outgoing Mail آدرس Mail Server را كه به صورت mail.yourdomain.com (مثلا mail.sitesazi.com) مي‌باشد وارد كنيد وNext را فشار دهيد. يادتان باشد در اين مرحله براي Mail Server ها به جاي sitesazi نام سايت خودتان را مي‌نويسيد.

پس از وارد كردن Username (يا همان آدرس ايميل شما به صورت كامل) و Password ايميل خود وفشردن دكمه Finish مراحل تنظيم ايميل به پايان مي‌رسد.

طريقه ارسال و دريافت ايميل در Outlook Express

پس از اجراي اين برنامه با فشردن كليد Send/Receive (يا فشردن F5) ايميل‌هاي جديدتان به طور خودكار وارد فولد Inbox خواهد شد و با كليك كردن بر روي آنها مي‌توانيد به مطالعه متنشان بپردازيد. براي ارسال ايميل در بالاي صفحه گزينه Create Mail را فشار دهيد و در صفحه جديد در قسمت To آدرس ايميل مخاطب (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) و در قسمت Subject عنوان نامه را بنويسيد و در قسمت پايين, متن نامه را تايپ نموده و نهايتا دكمه Send را فشار دهيد.