گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

طراحی وب سایت داینامیک

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

طراحی وب سایت داینامیک

این روزها طراحی سایت به صورت داینامیک بسیار محبوب شده و به مدیران و طراحان وب سایت قدرت فراوانی برای ویرایش و بروز رسانی مطالب و داده ها می دهد.

صفحات داینامیک، صفحاتی اند که در پاسخ به درخواست مشتریان طراحی می شوند و بیشتر محتوای آن از یک پایگاه داده آماده می شود. این صفحات، به صاحبان سایتها این اجازه را می دهند تا اطلاعات سایت را با سهولت و آسانی تغییر دهند و بروز درآورند و با این کار به جای ویرایش چند صفحه، فقط مطالب پایگاه داده به روز رسانی می شود.

در طراحی وب سایت ها به صورت داینامیک از تکنولوژی های مختلفی همانند دات نت، Perl، ASP ، PHP ، Cold Fusion و JSP و غیره استفاده می شود.

آدرس و عنوان صفحات داینامیک اغلب دارای علامت سوال (?) است؛ همینطور وجود علامتهای % ، = ، +، $ یا & در یک نشانی می تواند نشان دهنده  داینامیک بودن آن وب سایت باشد که به تمام علامتهای بعد از ؟، Query String می گویند. برای تماشای یک نمونه از صفحات داینامیک، در سایت گوگل عبارتی  را جستجو کنید؛ صفحه نتایج جستجو، یک صفحه داینامیک است.

طراحی سایت داینامیک از نظر کاربران با اهمیت است اما از دیدگاه موتورهای جستجو مشکلاتی را نیز به همراه دارد که در زیر به آن اشاره شده است.

طراحی وب سایت داینامیک
مشکل طراحی وب سایت های داینامیک اینست که به اندازه طراحی سایت استاتیک، گوگل فرندلی نیستند و برخی از موتورهای جستجوگر نمی توانند آنها را ایندکس کنند و یا فقط بعضی از صفحات آن را ایندکس می کنند. چون برای طراحی صفحات داینامیک، باید یکسری متغیر انتخاب شود و بعد دکمه ثبت کلیک شود؛ و از آنجا که صفحه ای مجازی و واقعی وجود ندارد؛ ممکن است رباتهای موتورهای جستجوگر نتوانند اینگونه صفحات وب را بخوانند.

تعدادی از طراحان وب سایت ها، صفحات داینامیک را طوری پیاده سازی می کنند که موتورهای جستجو قابلیت استفاده و دست یابی به آنها را ندارند زیرا قدرت آماده کردن متغیرهای کافی و ضروری برای طراحی صفحات داینامیک را ندارند.

تگ های مطلب

طراحی وب سایت داینامیک،طراحی سایت،طراحی سایت استاتیک،وب سایت،سایت،سایت داینامیک

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو