گروه سایت سازی

شرکت طراحی سایت طرازنده تارنما - شماره ثبت : 436622

تماس با گروه سایت سازی

توانایی گوگل در تجزیه و تحلیل سایت

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

توانایی گوگل در تجزیه و تحلیل سایت

کوشش هایی که برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی انجام می دهید احتیاج به بررسی دارد. وسیله ای که می توانید با آن منشاء ایجاد ترافیک، تبدیل و درجه بندی و خیلی موارد دیگر را رسیدگی و مطالعه کنید گوگل آنالیز است. خاطر جمع شوید که در سایت خود،این ابزار و یا گونه های دیگر آن نصب شده باشد.


منشاء ترافیک سایت
شما تمایل دارید بدانید ترافیک سایت شما از کجا بوده و در چه جاهایی ترافیک کم است و یا وجود ندارد.در حقیقت دانستن این مطلب به شما کمک می کند که چگونه منابعتان را به طور متناسب در قسمت های ضروری قرار دهید. این ابزار یعنی گوگل آنالیز می تواند مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما را ردیابی کند و بررسی نماید که آنها از کدام صفحه وبآمده و به چه قسمتی از وب سایت شما میروند. در زیر چند نمونه از جاهایی که امکان دارد از طرف بازدیدکنندگان ترافیک و ازدحام وب شما تشدید شود ذکر شده است:

  • تویتر و فیس بوک
  • کمپین های تبلیغات و بازاریابی گوگل
  •  سایتهایی که لینک شما را دارند
  • مقالات و رسانه هایی که دارای لینک هستند
  • موتورهای جستجوگر (یاهو-گوگل- بینگ وغیره)
  • موارد دیگر

دانستن این مطالب برای داشتن یک برنامهء کارامد و قابل استفاده در طراحی وب سایت،تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و غیره  به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

رفت و آمد آسان
یافتن بخشی که مخاطب و ترافیک از آن می آیند و از کدام صفحات وب سایت دیدن می کنند و می روند راحت بوده و همهء این اطلاعات مفید هستند.  و به شما کمک می کند تا چگونگی وکیفیت عمل استراتژی تبلیغات اینترنتی خود را تعیین نمایید. همچنین صفحه ای که افراد بعد از داخل شدن به وب سایت شما به آن می روند نیز اهمیت زیادی دارد. در حقیقت شما می خواهید بدانید افراد پس از ورود به وب سایت شما به چه قسمتی رفته و چه تصاویر و اطلاعاتی آنها را مجذوب خود می کند و مشتریان دنبال چه چیزهایی می گردند.(بسیاری از سایتها برای داخل شدن نقاط چندگانه دارند و هر کدام روی بخش متفاوتی متمرکز می شوند.)


بطورکلی توجه داشته باشید که بازدیدکنندگان سایت شما به کدام صفحه رفته و از طراحی وب سایت و کیفیت و درستی موضوعات و محتوای متن آنها اطمینان کسب کنید. صفحه ای که افراد از سایت شما خارج می شوند نیز مهم است چون ممکن است نشان دهندهء ‌مشکلی یا مسئله خاصی در وب سایت شما باشد. اگر به صفحهء خاصی برخوردید که نخستین نقطهء خروج افراد از سایت شماست باید هرگونه مشکل فنی آنرا بررسی نمائید؛ تا ازدلیل ترک مشتریان از این صفحه و وب سایت خود آگاه شوید.

Conversion rate
اینکه بدانید از چه سمتی ترافیک به وب سایت شما منتقل می شود با اهمیت است ولی دانستن این نکته که فروش شما چگونه و از کجا صورت می گیرد مهم است،که در گوگل آنالیز به واسطه منبع ترافیکی بررسی می شود. با ارائه خدمات و محصولات می توانید خریداران واقعی خود را بشناسید و بدانید از کجا آمده اند و تاکید درستی بر این منابع داشته باشید.

افزودن این ابزار(گوگل آنالیز) به هر سایتی موضوع اساسی و مهمی می باشد. برای هر فردی استفاده کردن از این برنامه به طور رایگان می باشد، پس فرصت را از دست ندهید و آن را غنیمت شمارید!

منبع:کاسپید

تگ های مطلب

توانایی گوگل در تجزیه و تحلیل سایت،قدرت آنالیز گوگل،گوگل آنالیز،آنالیز گوگل در طراحی وب سایت،طراحی وب سایت حرفه ای،طراحی سایت

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو