گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

توانایی و نفوذ ویدئو در بازاریابی اینترنتی

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

توانایی و نفوذ ویدئو در بازاریابی اینترنتی

امروزه ویدئوهای آنلاین، وسیله ای نسبتا تازه و در حال توسعه اند. برای تعمیم  بازاریابی به صورت اینترنتی، بسیاری از شرکت ها از این ابزار استفاده می کنند. در سایت خود با استفاده از ویدئوها می توانید خدمات و محصولات خود را به سرتاسر دنیا ارائه دهید و در معرض نمایش بگذارید.

هدایت چشمی

ویدئو، رسانه دیداری بسیار قوی برای پیوند با بازدیدکنندگان شماست. مردم با مشاهده ی ویدئوها سرگرم می شوند و در اکثر موارد تماشای ویدئو را به مطالعه کتاب یا نشریه ترجیح می دهند.و این برتری به خاطر اینست که سرعت ارسال داده ها در این رسانه بیشتر از بقیه است. مدت زمانی که صرف توجه به مطالب موجود در یک ویدئو می کنید خیلی کمتر از زمانی است که صرف مطالعه یک بروشور می کنید. به همین دلیل مردم  کمتر وقت خود را به خواندن کاتالوگ ها و نشریه ها می دهند.

برای نمونه شما می توانید خصوصیات و ویژگی های خدمات و محصولات خود را به صورت متراکم، چکیده و سودمند در یک ویدئوی کوتاه نشان دهید، که هم مورد پسند مشتریان و بازدیدکنندگان است و هم اطلاعات مفید را در بازده زمانی کم منتقل می کند.

خدمات اشتراک گذاری ویدئو، مثل YouTube که بسیار مشهور است می تواند به توسعه استراتژی های بازاریابی اینترنتی شما کمک کند. پس، آنها را مکمل بازاریابی اینترنتی خود بدانید.

کارایی عینی

ویدئو رسانه ای است که با استفاده از آن می توانید چگونگی کارایی محصولات خود و همچنین امتیاز استفاده از آنها را به مخاطبان و مشتریان وب سایت نمایش دهید.

سپس مشتریان با نظر دادن و به اشتراک گذاشتن ویدئوی شما با افراد دیگر، به ترقی و پیشرفت برند شما کمک می کنند که این کار افزایش اعتبار شما را در میان مردم به همراه دارد. ساخت ویدئوی حرفه ای که هدف نهایی آن مشتریان و خواسته های آنها می باشد، باعث می شود کاربران زمان طولانی در سایت شما بمانند و آن را تماشا کنند.

بهینه سازی کردن ویدئو

دلیل دیگر استفاده از ویدئو در کسب و کار های آنلاین و بازاریابی اینترنتی بهینه سازی موتورهای جستجوگر یا سئو می باشد. ویدئوها در رتبه بندی وب سایت تأثیر زیادی دارند و اگر به طور درست مورد استفاده قرار بگیرند باعث افزایش مشتریان می شوند. این بالا بردن مخابره و ترافیک، افزایش مشتری (بها تبدیل) و همچنین افزایش فروش را به دنبال دارد.

علاوه بر این ویدئو ها به پیشرفت رنکینگ سایت شما کمک می کنند و شما را به صفحه اول گوگل راهنمایی می کنند.

برای اثبات این موضوع باید به خوبی بر روی عنوان ویدئوی خود فکر کنید و بهترین کلمات کلیدی مرتبط را استفاده کنید و هر جا که لازم بود لینک ها را مورد استفاده قرار دهید. زیرا لینک ها هم باعث بالا بردن رنکینگ سایت می شوند.

مزیت های بازاریابی ویدئویی

  • جذابیت دیداری - رسانه ی مورد علاقه افراد
  • شانس ترقی و پیشرفت - این رسانه در حال تحول و بهبود است وعامل بالقوه رشد و توسعه در آینده را دارد.
  • گسترش هویت برند
  • تعامل و دسترس پذیربودن
  • مورد هدف قراردادن مشتریان متمرکز و مناسب
  • بالا بردن ترافیک و رنکینگ هدفمند

از دیگر مزایای بازاریابی ویدئو می توان به پایین بودن هزینه، تأثیر ژرف،افزایش موقعیت های نمایش، تبلیغات و بازاریابی، ساختن اعتبار و اطمینان اشاره کرد.

منبع:کاسپید

تگ های مطلب

توانایی و نفوذ ویدئو در بازاریابی اینترنتی،نقش ویدئو در بازاریابی اینترنتی،ویدئو در بازاریابی ایترنتی،تاثیر ویدئو در بهینه سازی وب سایت،اثر ویدئو در سئو

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو