گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

نحوه اجرای پروژه طراحی سایت

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

 مشاوره در مورد طراحی سایت:

همکاران متخصص ما در گروه سایت سازی با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری در طراحی وب سایت شما ، آماده ارائه انواع مشاوره طراحی سایت در زمینه های ذیل می باشند:
- مشاوره اولیه در مورد لزوم یا عدم لزوم داشتن وب سایت.
- مشاوره در مورد نحوه انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ)
- مشاوره در مورد زمینه انتخاب سرویس طراحی وب(تعرفه طراحی سایت)
- مشاوره در مورد بهبود سئوی سایت (SEO)

 

قرارداد و نحوه پرداخت:

روند تهیه و تنظیم قرارداد طراحی سایت در گروه سایت سازی به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست کارفرما برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، گروه سایت سازی نسبت به تنظیم قرارداد طراحی سایت اقدام نموده و آن را در دفتر گروه سایت سازی یا محل مورد نظر کارفرما به امضاء طرفین می رسانند. پس از آن گروه سایت سازی بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد طراحی سایت نسبت به انجام کار طراحی سایت اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal) ، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد :

25 درصد از مبلغ کل قرارداد طراحی سایت به صورت پیش پرداخت
25 درصد از مبلغ کل قرارداد طراحی سایت پس از مشاهده و تایید قالب طراحی شده برای سایت
50 درصد از مبلغ کل قرارداد طراحی سایت پس از طراحی و پیاده سازی سایت و تایید کارفرما

 

اجرای پروژه:

روند انجام یک پروژه طراحی سایت حرفه ای در گروه سایت سازی ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف طراحی شده در زمینه کاری کارفرما و آنالیز هر یک از آنها توسط تیم فنی بخش طراحی سایت، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های کارفرما در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد می گردد.

 

کنترل در روند اجرا توسط مدیر پروژه و تعامل با کارفرما:

گروه سایت سازی در انجام پروژه های طراحی سایت خود از سیستم منحصر به فرد خود استفاده می کند. به این ترتیب که در کنار تیم فنی طراحی سایت شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و تیم گرافیک، نظارت مستمر مدیر پروژه نیز وجود دارد و کارفرمایان در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی سایت خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید سایت نهایی نقش موثری ایفا می کند.

 

ورود اطلاعات اولیه وب سایت:

با توجه به سرویس انتخابی طراحی سایت، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کارفرمایانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.

 

پشتیبانی خدمات طراحی سایت و میزبانی وب

با توجه به سابقه پشتیبانی گروه سایت سازی در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت کارفرمایان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب سایت آماده پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان می باشند. در زیر برخی از انواع روش های پشتیبانی گروه سایت سازی ذکر شده است:

پشتیبانی آنلاین از طریق گفتگو با اعضای بخش پشتیبانی
پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری
پشتیبانی از طریق Email و سیستم Ticketing

نحوه اجرای پروژه طراحی سایت،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئوی حرفه ای