گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

ابزارهای بررسی و اعتبارسنجی سایت

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

بررسی کردن و سنجش سایت کار پیچیده و پر اهمیتی است که باید قبل از راه اندازی و طراحی سایت انجام شود. بوسیله این ابزارها مشکلات کدنویسی و فنی سایت شما گرفته می شود و طراحی وب سایت شما طبق استانداردهای روز انجام می گیرد. و نتیجه آن بهتر می شود.
در این قسمت با توجه به ابزارهای تست می توانید وب سایت خود را از نظر موضوعات و محتوای مختلف بررسی نمایید و اطمینان بدست آورید که طراحی سایت شما به درستی انجام شده است.


W3C markup validation service

این اعتبارسنج است، که وب سایت را از نظر کدنویسی صفحه تست می نماید و آن را با استانداردهای HTML, XHTML, SMIL, MathML, و غیره مطابقت می دهد.


WebAIM Wave

ابزاری برای بررسی با استانداردهایی که به صورت بصری طراحی شده اند و المان های مشکل دار را بر روی صفحه سایت نشان میدهد.

Feed Validation Service

نرم افزاری برای بررسی کردن فایل های rss در وب سایت می باشد. این فایل های rss برای خواندن مطالب توسط وب سایت های دیگر از سایت شما ایجاد می گردند.


Functional Accessibility Evaluator

این نرم افزار صفحه سایت شما را از نظر نوع و نحوه عملکرد بررسی می کند.


Browsershots

برای بررسی کردن وب سایت در تمام مرورگرهای موجود است.


Pingdom Tools

سرعت وب سایت خود و سرعت لود شدن بخش های مختلف سایت را بررسی می نماید.


Links Validator

نرم افزاری جهت بررسی کردن لینک های موجود در صفحه وب سایت است . لینک هایی که در صفحه سایت باز نمی شوند به وب سایت شما صدمه می زنند پس آن ها را حذف نمایید.

 

تگ های مطلب:

ابزارهای بررسی و اعتبارسنجی سایت،نرم افزارهای بررسی سایت

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو