گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

نرم افزار Artisteer چیست؟

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

نرم افزار Artisteer چیست؟

 Artisteer اولین تولید کننده اتوماسیون های طراحی قالب های سایت برای طراحی وب سایت به صورت آنلاین که طراحی سایت های نظیر wordpress , joomla , blogger , drupal ,  و سایر مجموعه پرتال ها و وبلاگ های پرطرفدار دنیا را در کارنامه خود داشت.

 اخیرا اقدام به راه اندازی مجموعه ای برای طراحی قالب های حرفه ای تحت قالب پرتال دات نت نیوک نموده است.

در واقع Artisteer برای همه کاربران مجموعه کد باز دات نت نیوک این امکان را فراهم می سازد تا با کم ترین توانایی در زمینه زبان های برنامه نویسی طراحی وب سایت، برنامه های جانبی مانند Dreamweaver و یا حتی  Photoshop  اسکین های دلخواه خود را به صورت کاملا حرفه ای  در قالب پرتال دات نت نیوک طراحی کنند. "Artisteer" این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا حتی لایه ها و فونت های قالب خود را مطابق با سلیقه خود طراحی کنند.

طراحی اسکین اختصاصی دات نت نیوک توسط "Artisteer" شامل چند مرحله است:


1- برای طراحی اسکین مورد نیاز خود برنامه "Artisteer"  را اجرا کنید و گزینه  "Suggest Design" را انتخاب نمایید.

2- همه ویژگی های ظاهر سایت خود اعم از لایه ها، رنگ ها و فونت های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

3- بر روی گزینه Export کلیک نموده و پرتال دات نت نیوک خود را انتخاب نمایید.

4- اسکین دات نت نیوک خود را در یک فایل فشرده در کامپیوتر خود ذخیره کنید. اگر با نسخه ویرایش 4 دات نت نیوک کار می کنید یک فولدر اضافی به نام ArtMenuSO.zip نیز هنگام ذخیره سازی ایجاد خواهد شد.

5- در قسمت مدیریت روی گزینه اسکین کلیک کرده و بعد از وارد شدن به قسمت مدیریت اسکین بر روی گزینه بارگزاری اسکین کلیک نمایید. بر روی گزینه "Browse" کلیک کرده و فولدر اسکین ساخته شده را انتخاب کرده و بر روی نصب اسکین کلیک نمایید.

6- هنگام نصب در محیط دت نت نیوک 4 در قسمت میزبان وارد قسمت تعریف ماژول شوید و بر روی گزینه بارگزاری ماژول جدید کلیک کنید. در پایان فولدر ArtMenuSO.zip را انتخاب و نصب ماژول بزنید.

تگ های مطلب

نرم افزار Artisteer چیست؟،Artisteer چیست؟،Artisteer و طراحی وب سایت

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو