گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

تاریخچه cms

 

تخصص ما

،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

تاریخچه cms

در سال 1995 تعداد کاربران اینترنتی تنها 13 میلیون نفر در سراسر جهان را شامل می شدند ، و این رقم در سال 2005 یعنی ده سال بعد به 1 میلیارد نفر رسید .

این رشد انفجاری موجب شد تا کاربران بیشماری به لزوم استفاده از اینترنت و وب سایت پی برده و در فاصله این سالها ، تعداد صفحات وب بر روی شبکه جهانی وب , به 60 میلیارد صفحه رسید .

این نیاز روز افزون , شرکتهای طراحی وب سایت را بر آن داشت تا با طراحی سایت و پیاده سازی نرم افزارهای کامل همه منظوره که منطبق بر نیاز اغلب مشتریان باشد و به صورت قالبی منعطف بتوان بیشتر سایت های اینترنتی را با آنها راه اندازی کرد . اینگونه نرم افزارها را بعدها نرم افزارهای سیستم مدیریت محتوا یا cms نامیدند .

اما ایراد اینگونه نرم افزارها این بود که یک تعامل یک سویه با مخاطبان و مشتریان برقرار می نمود و فقط در راستای اطلاع رسانی به ایشان ، طراحی و پیاده سازی شده بود . این در حالی بود که بازدیدکنندگان از وب سایت های اینترنتی به دنبال سایت هایی بودند که به نوعی در گوشه ای از آن سهمی داشته باشند . با توجه به این موضوع ، پرتال های اینترنتی پا به عرصه وجود گذاشتند و با ارائه سرویسهای دو سویه ، کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت را در بروز رسانی سایت سهیم کردند .
در کشور ما ایران نیز ، پس از استفاده از سیستم های مختلف مدیریت محتوای غیر بومی و انواع پرتال های اینترنتی خارجی ، نیاز مبرمی به نرم افزار مدیریت محتوای بومی احساس می شد تا بتواند منطبق با سلیقه ها ، نیازها ، قوانین و مقررات بانکی و دولتی داخلی ,پاسخگوی نیازها و درخواست مشتریان باشد . با توجه به این مهم ، برخی از شرکتهای داخلی اقدام به طراحی پرتال و پیاده سازی آن نمودند .

تگ های مطلب

تاریخچه cms ، cms     

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو