گروه سایت سازی

 

تماس با گروه سایت سازی

مفهوم ایندکس شدن


تخصص ما

،سئو حرفه ای, طراحی پرتال(پورتال) ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.


ایندکس شدن در موتورهای جستجو یعنی چه؟

همانطور که از نام آن پیداست ، ایندکس شدن یعنی قرار گرفتن و پیدا شدن  صفحات سایت شما و یا لااقل مهمترین آنها درموتورهای جستجو مانند یاهو ، گوگل ، بینگ و …..

سرعت این موضوع اهمیت بسیار ویژه ای دارد ، چرا که وقتی مطلبی در سایت درج میشود ( بخصوص اگر حالت خبر  و اطلاع رسانی باشد ) مهم است که در اولین ساعات در جستجو ها یافت شود . برای اینکه رباتهای موتور های جستجو را به سر زدن به سایت خود عادت دهید و صفحات سایت شما زودتر ایندکس شوند نکاتی را در نظر بگیرید .

۱ – سایت خود را به صورت منظم ، به روز رسانی کنید .

۲ – لینک سایت خود را در سایتهای بزرگ تر و پر بیننده درج کنید .

این کار میتواند هزینه داشته باشد مثل تبلیغات در سایتهای بزرگ و یا میتواند نداشته باشد . مثلا” حضور در شبکه های اجتماعی ، درج خبر یا مطلب با لینک سایت شما در سایتهای دیگر ، ساخت کتابهای دیجیتال و یا ویدئو و انتشار آن در اینترنت ، عضویت و فعالیت  در فوروم های مرتبط با سایت شما و اشتراک در مطلب نویسی ، قرار دادن لینک سایت شما در امضایتان در فرومها ، ارسال دیدگاه و نظر در وبلاگها و ….

۳ – استفاده از نقشه سایت ( sitemap )  که با ایکس ام ال (XML ) ، ویا با  اچ تی ام ال ( HTML )، طراحی شده باشد .

4 – تغییر ندادن آدرس صفحات ، دومین و یا سرور تا آنجا که ممکن است .

اینها نکات ابتدایی برای ایندکس شدن بهتر سایت شماست …

برچسب ها: ایندکس شدن،index شدن،ایندکس شدن در گوگل،ایندکس شدن در موتورهای جستجو، مفهوم ایندکس ، ایندکس شدن چیست؟طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو