گروه سایت سازی

 

 این سایت همراه با دامنه به فروش میرسد   09121759429

مزیت های طراحی سایت با زبان PHP نسبت به ASP

مزایای PHP نسبت به ASP

سرعت: سرعت PHPبه مراتب قابل مقایسه با ASP نیست علتش این است  که Microsoft از یک Technology در اجرا کردن کدهای زبان ASP استفاده می کند که در آن هر موقع شما تصمیم به استفاده از یک عنصر خارجی مانند VBScript, MSSQL, ODBC و خیلی چیزهای دیگر که در حقیقت از Engine های خارجی استفاده می کنند دستور به آن Engine خارجی می دهد و جواب بدست آمده را بررسی و برای استفاده در اختیارادامه برنامه می گذارد . همین رفت و برگشت و اجرا کردن Engine های خارجی باعث کند شدن سرویس دهی می شود.

استفاده بهینه از Memory: در IIS4 اگر شما در یک صفحه مثلا ۲۰ بار یک صفحه را Include کنید این صفحه ۲۰ بار در حافظه بارگذاری می شود و درحقیقت حافظه شما ۲۰ برابر زیادتر اشغال می شود . همین امر باعث کند شدن سیستم می شود و در Load بالا مسلما مشکل زا خواهد شد .این مشکل به طور کلی در PHP وجود نداشته و ندارد و استفاده درست از Memory در هنگام اجرای یک کد باعث شده است که صفحات در Load بالا نیز به خوبی قابل رٶیت باشند.

MySQL بهترین انتخاب، بیشترین سرعت: به خاطر قدرت خارق العاده MySQL و سازگار بودن اینDBMS با زبان PHP به صورتیکه PHP اتصال به MySQL را به صورت دستورات Internally پشتیبانی می کند و حتی نیازبه نصب Module اضافی برای این کار نمی باشد ، از سرعت بسیار بالایی در کار با SQL برخوردار است.

رفع ایرادات ، سریع ، بی دردسر: OpenSource بودن PHP این امکان را به شما می دهد که شخصا اقدام به رفع مشکل کنید.

اجرا بر روی Platform های مختلف: یک مشکل اساسی برای ASP وجود دارد و آن این است کهASP بدون Windows یعنی هیچ ! بدلیل اینکه ASP نصفی از کدها را توسط Engine های ویندوز اجرا می کند که درسیستم عامل های دیگر خبری از آنها نیست . لذا ASP در سیستم عاملهای دیگر همیشه دارای ضعفهای بزرگی است. اما PHP به دلیل آنکه توسط GNU C Compiler در همه Platform ها قابل Compile شدن است و از Engine های خاص هیچ سیستم عاملی برای اجرای کدها استفاده نمی کند قابلیت اجرا بر روی تعداد زیادی از OS ها را داراست که این یک مزیت برای برنامه نویس ها محسوب می شود.

برچسب ها :php یا asp  , مزیت php نسبت به asp , مقایسه php با asp , تفاوت php با asp در چیست , php بهتر است یا asp , مزایا و معایب php , طراحی سایت با php , طراحی وب سایت با php , طراحی سایت php

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو